(096) 655-69-47
Teper00@ukr.net

Маленькі економічні пам'ятники

Навіть з невеликим бюджетом ви можете підібрати гідний пам'ятник на могилу близької людини.
Пам'ятники категорії економ виготовляються з точно такого ж високоякісного граніту, як і пам'ятники інших цінових категорії на тому ж самому обладнанні і тими ж майстрами.
Ці недорогі пам'ятники нічим не поступаються пам'ятникам інших класів.

Вертикальні пам'ятники

Пам'ятники цієї категорії найбільш затребувані у наших клієнтів, оскільки являють собою найкраще поєднання ціни та якості. За цінами трохи вище рівня економ ви можете вибрати форми пам'ятників на могилу різних стильових рішень, в тому числі класичних, фантазійних і асиметричних і якість обробки поверхні VIP-класу. Вертикальні пам'ятники підійдуть для прикраси могили близької, так як прості і лаконічні вироби, прекрасно вписуються в загальну картину місця поховання і створюють цікаву композицію з іншими аксесуарами.

Преміум

Пам'ятники преміального дизайну і якості за цілком доступною ціною.
У нашому каталозі представлені моделі з довговічного і престижного граніту, які відрізняються індивідуальністю форм, ретельним опрацюванням деталей, високою якістю виконання.
 
Такий пам'ятник незмінно притягує увагу, гідно несе крізь віки пам'ять про вашому близькому.  

Авторскі

Найбагатший вибір форм і образів, скульптурні зображення ангелів, квітів і релігійних символів.
 
В процесі роботи над вашим проектом ми використовуємо передові технології моделювання, щоб домогтися бездоганного результату і створити унікальний витвір мистецтва, що підкреслює, своєрідність особистості покійного.

Парні пам`ятники

Широка горизонтальна стела дозволяє розмістити не тільки портрети і дати життя покійних, а й відчуті, що йдуть від серця прощальні слова.
 
Форми пам'ятників нашої колекції включають класичні прямокутні варіанти, пам'ятники, увінчані хрестом, моделі із зображенням церковних куполів і поминальної свічки, квіткові композиції та зворушливі, задушевні схилені берізки.